Metropol Taşımacılık - Hoş Geldiniz

Diyarbakır'da ev taşıma sektöründe öncülük eden Metropol Evdeneve Taşımacılık Diyarbakır'da bir ilki gerçekleştirip yurtdışından getirdiği asansör sistemi ile ev taşıma sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. Böylece hem zamandan kazanç sağlarken hem de eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınmış oldu. Metropol Evdeneve Taşımacılık yılların vermiş olduğu deneyim ile tüm Türkiye'de profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Ev nakliyesinde taşınacak eşyalarınız öncelikle eksper elemanımız tarafından evinizde incelenip, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılınır. Eksper elemanımız aynı zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitle yapar. Taşımada itina görecek eşyaların tespiti de  eksper görevleri arasındadır. Eksper hizmeti firmamızın sunmuş olduğu ücretsiz bir hizmetdir. Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve monitör elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür, gideceği yerde monte edilir.

Diyarbakır evden eve taşımacılık hizmetlerini uzman ekipleri ile hassas bir şekilde yürütmektedir.Gerek ekibimiz gerekse araçlarımız ile tam profesyonel hizmetleri sizlerin ayağına getiriyoruz.

Başka şubemiz yoktur.


Metropol Evdeneve Taşımacılık; her zaman bir adım önde...